Contact

by north AS
+47 930 57 860
office@bynorth.no

Sjøgata 15/17 5.Etg.
Pb. 316, 8001 Bodø
Norway

Håvard Sandaa Karlsen, partner & studio manager

0047 930 57 860, havard@bynorth.no

Morten Iveland, partner & designer

0047 971 23 976, morten@bynorth.no

Ole-Marius Storfjell, partner & designer

0047 913 63 664, ole@bynorth.no

Linn Christina Andersen, project manager

0047 906 47 248, linn@bynorth.no

Majken Falch Jonassen, designer

0047 909 84 433, majken@bynorth.no

Magnus Osnes, designer

0047 979 61 235, magnus@bynorth.no

Stian Sesseng, designer

0047 454 18 251, stian@bynorth.no

Bjørn Heggdal, industrial designer

0047 951 69 779, bjorn@linket.no